Motorların çalışma prensibi yanı sıra arabayı oluşturan parçalar ve sistemlerin anlatıldığı bu siteyi oluşturmaktaki amaç otomobil kullanıcılarının kullandıkları araçlar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak ve böylelikle arıza masraflarını minimuma indirmeyi hedeflemekteyiz. Ne kadar bilgi o kadar az arıza demek olduğunu unutmayın.

Bize ulaşmak isterseniz iletişim sayfasından veya aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook adresimiz : https://www.facebook.com/cars.technic.9

Twitter adresimiz : http://twitter.com/carstechnic

Instagram hesabımız : https://www.instagram.com/techniccars

2019 yılında faaliyete başlayan sitemiz kısa sürede zengin içeriğe sahip olmuş ve her geçen gün gelişimine devam edecektir. Eklenen yazarlar ile birlikte sitemiz carstechnic.com ansiklopedi niteliği kazanacak ve araba kullanıcılarının rehberi halini alacaktır. Sitemizde bulunan çalışma prensipleri bölümünde hemen hemen her parçadan bahsedilmiş ve motor arızaları kısmına herkese faydalı bilgiler girilmiştir.

En çok önemsediğimiz bölüm olan projeler kısmı bir çok kişinin takibi ile geliştirilecek ve evde kendin yap projeleri niteliği kazanacaktır. Bu nedenle sayfaya abone olmanızı tavsiye ederiz. Abone olmanız halinde mail adresinize yollayacağımız haftalık bülten ile birlikte yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.